Jardueraren hasiera: 1987.
Giza taldea.
Astigarraga eta Lasarte – Arkitektoek bulegoan parte hartu dute, barrutik:
- Alexandra Albinus (arkitekta)
- Alvaro Arcaya San Martín (arkitekto)
- Paula Arrizabalaga Mendiguren (arkitekta)
- Luis Azqueta Encio (arkitekto)
- Ramon Azurmendi Goenaga (arkitekto)
- Ander Barandiaran García (arkitekto)
- Aritz Díez Oronoz (arkitekto)
- Jon Essery Chillida (arkitekto)
- Iñaki Estefanía Garcia (arkitekto)
- Andoni Etxezarreta Sagastibeltza (arkitekto)
- Carmen Gallano Moreno (arkitekta)
- Pablo García de la Fuente (arkitekto)
- Imanol Iparraguirre Barbero (arkitekto)
- Imanol Iturria Urrestarazu (arkitekto)
- Bakarne Iturrioz Aguirre (arkitekta)
- Thomas Labarthe (arkitekto)
- Javier Larrañaga Carasa (arkitekto tekniko)
- Alberto Lera Bailen (arkitekto)
- Borja Llop Chocarro (arkitekto)
- Sara Martínez de Arbulo (arkitekta)
- Patricia Martínez Rodríguez (arkitekta)
- Laura Méndez Orejón (arkitekta)
- Masha Pahor Vrhovnik (arkitekta)
- Iñigo Peñalba Arribas (arkitekto)
- Maddi Rotaeche Setién (arkitekta)
- Antonio Suescun Cruces (arkitekto)
- Carolina Zapirain González (delineatzaile)
Astigarraga eta Lasarte – Arkitektoek bulegoan parte hartu dute, kanpotik:
- Xabi Aguirre Alzuru (arkitekto)
- Cristina Aguirre/Mayi Setién K6 (kultur kudeaketa)
- Iñaki Albistur/Raquel Ares - Arquimaña (maketak)
- Aitor Alcelay Ormazabal (arkitekto tekniko)
- Borja Angulo – Angulo arkitektoek (3D)
- Pilar Aranaz Cordón (arkitekto tekniko)
- Paco Arrieta/Eneka Alonso - Eneka (instalazioen ingeniaritza)
- Ignacio Arrue Gamarra (estrukturak)
- Ignacio Arrue Matilla (informatika)
- Elena Arrue Matilla (arkitekta)
- Alberto Arzelus de Carlos (estrukturak)
- Ignacio Barceló de Torres - BAB (arkitektoek)
- Antonio Bea Sáchez - Ekos (ingurumen azterketak)
- Pablo Borde Ondarra (arkitekto)
- Mario Bregaña Etxeberria (3D)
- Santos Bregaña Etxeberria (diseinu grafiko)
- David Caetano Vera - Aiguasol (instalazioen ingeniaritza)
- Iñaki de la Calle – Artepref (estrukturak)
- Roberto Cañaveras Vidosa - LP ( estruktura eta instalazioen ingeniaritza)
- Pachi Castiella Burlada (arkitekto tekniko)
- Jose María Castilla Gaitero (arkitekto tekniko)
- Vicente Docio - IDZ (instalazioen ingeniaritza)
- Jose María Escobar Benavides (arkitekto)
- Moises Fariña Visitación (eraikin)
- Estanislao Fernández Narbaiza (arkitekto. Estrukturen kalkuloak)
- Rafa Gabilondo Lapeyra (arkitekto tekniko)
- Rafa Gallardo Peipoch (arkitekto tekniko)
- Carlos Gomez-Cruzado Uriarte (arkitekto. Estrukturen kalkuloak)
- Alberto Glez. de Zárate - Azti Tecnalia (ingurumen-ingeniaritza)
- Angel Grávalos Gastaminza (informatika)
- Jose Antonio Gurruchaga Iztueta (estrukturak)
- Angel de la Hoz Escalera (arkitekto)
- Mikel Iriondo Iturrioz (abokatu urbanista)
- Borja Jiménez Mohar (maketak)
- Joseba Jugo/Iñaki Ibarbia - Ikerlur (geoteknia)
- Jose María Juvillá i Aige - Imogep (instalazioen ingeniaritza)
- Patricio Lasa Echeberria - Acron (3D)
- Gorka Leal Irastorza - IP21 (instalazioen ingeniaritza)
- Patxo de Leon Molina (arkitekto)
- Juan Llop Chocarro (energia ingeniaritza)
- Milagros Losañez - Gikesa (saiakuntzak eta kontrola)
- Irude (3D)
- Javier Machimbarrena Carasa (interiorismo)
- Xabi Martínez de Arbulo (el-UNO diseinu web orria)
- Carlos Martínez - Martical (maketak)
- Alvaro Martínez-Novillo (idazlea-arte kritikaria)
- Jose Mª Moro/Amador Muñoz - Naven (instalazioen ingeniaritza)
- Jose Juan Murillo Fernandez (arkitekto tekniko)
- Gregorio Ochotorena Irigoyen (instalazioak)
- Simona Pierini - Atelier Urbano de Milán (arkitectoek)
- Oswaldo Refojos - Saltoki (instalazioak)
- Jesús Mari Salaberria Atorrasagasti (arkitekto tekniko)
- Fco. Sánchez/Victor Sánchez - Isost (instalazioen ingeniaritza)
- Paola Sangalli Uggeri (paisajismoa eta lorezaintza)
- Fermín Sarasate - Southvisions (3D)
- Roberto Cañaveras - Sucentor (estruktura eta instalazioen ingeniaritza)
- Jose Mari y Peru Zabalza (topografia)
- Javier Zubiria Sautu (arkitekto)
- Joaquin Zubiria Sautu (arkitekto)
- Javier Zunda Calderón (3D)